AKUMULATORY
Oława
Strona głównaPROMOCJE !!!WYDARZENIADziałalnośćAkumulatoryRoweryCzęści i akcesoriaKontaktDołącz do nas na Facebook'u
Akumulatory

W naszym sklepie znajdziecie Państwo akumulatory wielu producentów, jak: Bosch, Centra, Exide, Fiamm i wiele innych pasujące do szerokiej gamy pojazdów spalinowych i elektrycznych.
Zapraszamy również do nowo otwartego sklepu przy ul. Lipowej 13 (obok ogrodniczego).

Akumulator Bosch S4 - Każda nowa generacja pojazdów dysponuje coraz większą liczbą elektrycznych funkcji komfortu i bezpieczeństwa. Akumulator Bosch S4 jest niezawodnym źródłem zasilania sieci pokładowej, gdyż jest dostosowany do zapotrzebowania pojazdu na energię, które pojawi się dopiero w przyszłości.
- Technologia Power Frame
- O 15 % większa moc rozruchu
- Długi okres użytkowani
- Absolutnie bezobsługowy
- Niezawodny rozruch w niskich i wysokich temperaturach
Minimalny stopień samorozładowania
- Przyjazny dla użytkowników i środowiska brak kontaktu z elektrolitem, ponieważ akumulator jest zamknięty i już napełniony.
Spełnia rosnące wymagania energetyczne wszystkich klas pojazdów. Dostosowany zarówno do pojazdów europejskich, jak i azjatyckich.

 

 


Akumulator Bosch S5 jest przeznaczony zwłaszcza dla pojazdów nowszej generacji, z silnikami Diesla lub z bogatym wyposażeniem, ponieważ spełnia, a nawet przewyższa wysokie wymagania, jakie producenci stawiają wyposażeniu fabrycznemu. Technologia PowerFrame i duża rezerwa mocy znacznie wydłużają żywotność akumulatora.

- 30 % większa moc rozruchowa zimnego silnika
-
30 % dłuższa żywotność
-
Absolutnie bezobsługowy - Spełnia, a nawet przewyższa wymagania wyposażenia fabrycznego
-
Ekstremalna odporność przy jeździe na krótkich odcinkach
-
Rezerwy energii dla istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa odbiorników elektrycznych, np. ESP, ABS, Parctronic oraz układów komfortu jak DVD, nawigacja, ogrzewanie postojowe
-
Maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji i możliwość montażu we wnętrzu pojazdu dzięki zabezpieczonej przed wyciekiem, opatentowanej pokrywie labiryntowej oraz podwójnemu zabezpieczeniu przed zapłonem zwrotnym i centralnemu odprowadzeniu gazów


 
Varta BLUE dynamic to sprawdzony, wysokiej jakości akumulator, bardzo popularny wśród kierowców. Dlatego też pojawia się w nowej, ulepszonej wersji. Teraz BLUE dynamic
jest mocniejszy niż wcześniej i dostępny w zakresie pojemności aż d
o 95 Ah. Nadaje się także do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchowa. Dzięki temu BLUE dynamic to najpopularniejszy akumulator linii dynamic, spełniający także specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich.Maksymalna wydajność dla ekstremalnie wysokich wymagań! Linia VARTA SILVER to dziesieć nowoczesnych typów akumulatorów o parametrach znacznie przewyższających wymogi producentów samochodów. Wyjątkowa skuteczność rozruchu (520-920 A) nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, szybkie przyjmowanie ładunku mimo wielu odbiorników energii i wysoka pojemność rezerwowa czynią akumulator linii VARTA SILVER produktem numer jeden spośród VARTA dynamic TRIO.


 Centra Standard to akumulator o dobrych parametrach rozruchowych i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wykonany z użyciem technologii CaCa, która przedłuża okres przechowywania akumulatora bez konieczności doładowywania i jednocześnie bez utraty swoich parametrów. Centra Standard produkowany jest zgodnie z międzynarodowymi normami, w oparciu o najlepsze i bezpieczne technologie, które łączą tradycję z nowoczesnością. Centra Standard to akumulator dedykowany dla aut z podstawowym wyposażeniem.


Centra Plus zapewniają doskonałe parametry rozruchowe, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Specjalna konstrukcja wieczka (manifold lid), umożliwiająca skuteczną redukcję zbędnych gazów, zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa, a zastosowana technologia CaCa gwarantuje długi okres przechowywania bez konieczności doładowywania i utraty parametrów. W akumulatorach Centra Plus zamontowany jest niezwykle użyteczny wskaźnik stanu naładowania - tzw. magiczne oczko. Akumulatory te są bezobsługowe (według normy EN). Seria Plus to najpopularniejsze akumulatory Centry, szczególnie wśród posiadaczy aut azjatyckich. Akumulatory Centra Plus dedykowane są w szczególności dla posiadaczy i użytkowników aut ze standardowym lub bogatym wyposażeniem. Akumulator CENTRA PLUS zdobył tytuł EUROPRODUKT 2002, w III edycji konkursu zorganizowanego przez magazyn Eurofakty pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej. 


Akumulatory Centra Futura charakteryzują się najlepszymi parametrami rozruchowymi. Specjalna konstrukcja wieczka PSL zapewnia maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Podwójne, hermetyczne wieczko oraz centralne odgazowanie z systemem antyiskrowym czyni akumulator absolutnie szczelnym i bezobsługowym. zastosowana technologia CaCa przedłuża czas przechowywania bez konieczności doładowywania i utraty parametrów. Akumulator Centra Futura posiada ''magiczne oczko'', umożliwiające bardzo wygodną i niezwykle szybką (jedno spojrzenie) kontrolę stanu naładowania. Na wszystkie akumulatory Centra Futura producent daje trzyletnią gwarancję! Akumulator Centra Futura został stworzony dla nowoczesnych samochodów o podwyższonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową i tych z silnikiem Diesla. Pozwalają uruchomić samochód w każdych warunkach atmosferycznych: wysokie wahania temperatury, mrozy itp.
               
Exide Classic to niezawodny akumulator produkowany od wielu lat, charakteryzujący się dobrą mocą rozruchową oraz wydłużonym okresem przechowywania i użytkowania. Jednopunktowe odpowietrzanie pozwala na odprowadzanie nagromadzonych gazów.

Exide Excell jest rekomendowany użytkownikom wszystkich nowoczesnych aut ze względu na - znakomitą moc rozruchową w ciągu całej żywotności akumulatora i w każdych warunkach atmosferycznych, - Widoczny i wygodny wskaźnik stanu naładowania ''magiczne oko'', - brak konieczności uzupełniania poziomu elektrolitu przez cały okres użytkowania, - jednopunktowe odpowietrzanie. Ponadto akumulator Excell jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska
Firma Fiamm stworzyła nowy rodzaj akumulatorów typu TITANIUM. Jest to nowatorskie rozwiązanie oparte na technologii "ołów-wapń", która pozwala na zminimalizowanie kontroli oraz konserwacji akumulatorów, jednocześnie akumulatory TITANIUM charakteryzują się niskimi wartościami samowolnego rozładowania. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych stopów oraz innych materiałów do produkcji akumulatorów TITANIUM mamy pewność i gwarancję niezawodności.
Fiamm jest to produkt Włoski o sprawdzonej europejskiej jakości wykonany w technologi calcium-calcium, akumulator jest wyposażony w magiczne oczko,posiada wysokie prądy rozruchowe.

 Eurostart jest wysokiej jakości akumulatorem rozruchowym, ulepszonym i zmodyfikowanym zgodnie z europejskimi standardami.
- dobre parametry rozruchowe
- wykonane w technologii calcium
- sprawdzona niemiecka technologia
- Technologia hybrydowa Sb/Ca
-
Niska konsumpcja wody
- Użycie separatorów kopertowych zapewnia przedłużenie funkcjonowania akumulatora i polepszenie parametrów elektrycznych